BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 14278345
nr 1427 8345
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009), Sverige
Takarmatur, Diameter: 28. Höjd: 21 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:32:54
20/10 15:53:45
Hans-Agne Jakobsson
Läs mer om Hans-Agne Jakobsson